Rezervujte
Rezervujte
facebook instagram youtube

KARIÉRA

Wellness Hotel WINDSOR ležící v centru města, má bohatou historii (poprvé byl otevřen v roce 1894) a náš sesterský hotel ZÁTIŠÍ (v údolí Svatý Petr), oba se nacházejí v malebném Krkonošském městečku ve Špindlerově Mlýně. Hotely působí v porevoluční době na hotelovém trhu od roku 1996 a 1998, za bezmála 20 let se podařily vybudovat hotely s dobrým renomé, které jsou respektovány na všech úrovních hotelového businessu. Nyní naše středisko ve Špindlerově Mlýně čítá tým cca 35 kolegů a kolegyň ve všech hotelových oborech. Budeme rádi, pokud se stanete součástí našeho takřka "rodinného" týmu.
Hledáme kolegy pro dlouholetou spolupráci, kteří cítí péči o hotelového hosta jako své poslání. Informace o volných pracovních pozicích uvádíme níže.

Zájemcům nabízíme zaměstnanecké výhody např.: 

slevy na pobyty a stravování v rámci našich hotelů, zaměstnanecké ubytování (1.000,–Kč/měsíc), měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní spoření, garantovaný růst mzdy po ukončení zkušební doby, garantovaný roční růst mzdy, stravování za zvýhodněnou cenu 800,–Kč/měsíc, možnost profesního růstu, směny dle osobní domluvy, seriózní a férový přístup k zaměstnancům. Stabilní a dlouholetou zkušenou firmu v oboru hotelnictví s chutí a silou se dále posouvat a rozvíjet na všech úrovních.


Pozice: SNÍDAŇOVÁ SERVÍRKA / zkrácený úvazek

Počet míst:        2

Oddělení:           restaurace

Nabízíme:          12.500,- Kč / měsíc / na zkrácený úvazek

Požadujeme:    odborné vyučení bez maturity, základní gastronomické znalosti německého i anglického jazyka,                                                                příjemné vystupování, flexibilita 

Kontakt:            E-mail: reditel,hotel-windsor,cz
                            tel: 00420 776 748 994

Pozice:   KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Počet míst:      2

Oddělení:         kuchyně

Nabízíme:        38 000 – 46 000 Kč/měsíc

Vašim úkolem bude příprava pokrmů v nové restauraci LEGENDA – po zaučení budete zodpovídat za kuchyňský provoz ve smyslu otevření střediska a kompletní přípravy provozu. U snídaní se jedná o kompletní přípravu, kontrolu a doplňování snídaňového sortimentu. Denní provoz restaurace Legenda začíná od 12:00 do cca 23:00, podávaní večeří formou výběru z jídelního lístku (v zimní sezónně formou bufetu). Vaše kuchařská pozice v týmu bude rovnocenná s kolegy, práci celého týmu koordinuje šéfkuchař nebo zástupce šéfkuchaře.

Hledáme kolegy z našeho oboru, kteří chtějí v tomto oboru pracovat. Velmi si vážíme zaměstnanců, kteří řadí zákazníka na první místo, a jeho maximální spokojenost bude naší společnou prioritou. Požadujeme minimálně vyučení v oboru, pokud jej nemáte, musíte nás přesvědčit svou předešlou praxí nebo zkušenostmi. Pokud jste absolvent a ztotožníte se s prvními větami tohoto odstavce, neváhejte nás prosím kontaktovat, vše potřebné společně zvládneme.

Požadujeme:   odborné vyučení bez maturity

Kontakt:             E-mail: reditel,hotel-windsor,cz

                             tel: 00420 776 748 994


Pozice: ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

Počet míst: 3

Oddělení: restaurace

Nabízíme: 35 000 – 42 000 Kč/měsíc

Požadujeme: odborné vyučení bez maturity, základní gastronomické znalosti německého i anglického jazyka, příjemné vystupování, flexibilita

Kontakt: E-mail: reditel,hotel-windsor,cz

                              tel: 00420 776 748 994