Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
facebook instagram youtube

KARIÉRA

Wellness Hotel WINDSOR ležící v centru města, má bohatou historii (poprvé byl otevřen v roce 1894) a náš sesterský hotel ZÁTIŠÍ (v údolí Svatý Petr), oba se nacházejí v malebném Krkonošském městečku ve Špindlerově Mlýně. Hotely působí v porevoluční době na hotelovém trhu od roku 1996 a 1998, za bezmála 20 let se podařily vybudovat hotely s dobrým renomé, které jsou respektovány na všech úrovních hotelového businessu. Nyní naše středisko ve Špindlerově Mlýně čítá tým cca 35 kolegů a kolegyň ve všech hotelových oborech. Budeme rádi, pokud se stanete součástí našeho takřka "rodinného" týmu.
Hledáme kolegy pro dlouholetou spolupráci, kteří cítí péči o hotelového hosta jako své poslání. Informace o volných pracovních pozicích uvádíme níže.

 

Pozice:

Číšník

Počet míst:

1

Oddělení:

restaurace

Nabízíme:

28.000 – 35.000 Kč

Zaměstnanecké výhody např. slevy na pobyty a stravování v rámci našich hotelů, zaměstnanecké ubytování (1.000,–Kč/měsíc), měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, garantovaný růst mzdy po ukončení zkušební doby, garantovaný roční růst mzdy, celodenní stravování za zvýhodněnou cenu 60,–Kč/den, možnost profesního růstu, směny dle osobní domluvy, seriózní a férový přístup k zaměstnancům. Stabilní a dlouholetou zkušenou firmu v oboru hotelnictví s chutí a silou se dále posouvat a rozvíjet na všech úrovních.

Požadujeme:

Odborné vyučení bez maturity,

základní gastronomické znalosti německého i anglického jazyka.
příjemné vystupování, flexibilita

Kontakt:

E-mail: windsor,hotel-windsor,cz

00420 776 748 994

 

Pozice:

Recepční / Vedoucí recepce

Počet míst:

1

Oddělení:

recepce

Nabízíme:

Plat: 24 000 – 32 500 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání

Požadujeme:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Němčina, Angličtina

Kontakt:

E-mail: windsor,hotel-windsor,cz

00420 732 966 643

 

Pozice: Snídaňová servírka

Počet míst: 1

Oddělení: restaurace

Nabízíme:

 Kč

Zaměstnanecké výhody např. slevy na pobyty a stravování v rámci našich hotelů, zaměstnanecké ubytování (1.000,–Kč/měsíc), měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, garantovaný růst mzdy po ukončení zkušební doby, garantovaný roční růst mzdy, celodenní stravování za zvýhodněnou cenu 60,–Kč/den, možnost profesního růstu, směny dle osobní domluvy, seriózní a férový přístup k zaměstnancům. Stabilní a dlouholetou zkušenou firmu v oboru hotelnictví s chutí a silou se dále posouvat a rozvíjet na všech úrovních.

Požadujeme:

Odborné vyučení bez maturity,

základní gastronomické znalosti německého i anglického jazyka.

příjemné vystupování, flexibilita

Kontakt:

E-mail: windsor,hotel-windsor,cz

00420 776 748 994