Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Tento souhlas je pro zasílání newsletterů nutný.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Tento souhlas je pro zasílání newsletterů nutný.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.

Vážení hosté,

10.03.2019 uzavíráme hotel z důvodu rekonstrukce restaurace. Hotel znovu otevíráme 01.05.2019. Nová restaurace bude pro Vás otevřena v červnu 2019.

Těšíme se na Vás.

 

O hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou atmosférou a dlouholetou tradicí, již od roku 1894, nabízí komfortní ubytování v samém centru Špindlerova Mlýna s výhledem na Medvědín a Svatý Petr. Již řadu let je jedním z nejoblíbenějších hotelů v Krkonoších.

Více informací
Dárkové poukazy
Věrnostní program

Wellness a Relax

Dopřejte si komfort v příjemném hotelovém wellness, kde na Vás čekají tradiční římské lázně, bazén, whirlpool či thajské masáže. Pro hotelové hosty je vstup do wellness na vymezenou dobu zdarma.

Více informací

Gastronomie

Restaurace hotelu Windsor s terasou nabízí denně od 12:00 do 22:00 hod. speciality moderní české a mezinárodní kuchyně a také vybraná místní i mezinárodní vína. Náš šéfkuchař Svatopluk Balcárek spolu se svým týmem dbá na čerstvost surovin a tak si hosté restaurace pochutnají vždy na výtečných pokrmech.

Více informací

Konference

Kongresový sál o kapacitě až 114 osob s variabilní možností stolových úprav. Zajistíme technické vybavení (dataprojektor, flip-charty atd.) připojení Wi-Fi možnost

Více informací

Volný čas

Špindlerův Mlýn je nejznámějším a nejnavštěvovanějším střediskem našich nejvyšších hor - Krkonoš. Mimořádné klimatické podmínky, nadmořská výška města 710 – 850 m.n.m. a překrásná příroda celoročně uspokojí návštěvníky vyhledávající sport, turistiku a aktivní odpočinek.

Více informací

Speciální nabídky