Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat

O hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou atmosférou a dlouholetou tradicí, již od roku 1894, nabízí komfortní ubytování v samém centru Špindlerova Mlýna s výhledem na Medvědín a Svatý Petr. Již řadu let je jedním z nejoblíbenějších hotelů v Krkonoších.

Více informací
Dárkové poukazy
Věrnostní program

Wellness a Relax

Dopřejte si komfort v příjemném hotelovém wellness, kde na Vás čekají tradiční římské lázně, bazén, whirlpool či thajské masáže. Pro hotelové hosty je vstup do wellness na vymezenou dobu zdarma.

Více informací

Gastronomie

Restaurace hotelu Windsor s terasou nabízí denně od 12:00 do 22:00 hod. speciality moderní české a mezinárodní kuchyně a také vybraná místní i mezinárodní vína. Náš šéfkuchař Svatopluk Balcárek spolu se svým týmem dbá na čerstvost surovin a tak si hosté restaurace pochutnají vždy na výtečných pokrmech.

Více informací

Konference

Kongresový sál o kapacitě až 114 osob s variabilní možností stolových úprav. Zajistíme technické vybavení (dataprojektor, flip-charty atd.) připojení Wi-Fi možnost

Více informací

Volný čas

V programu jsou dopolední lekce plavání, výtvarná dílna, hry, soutěže, malování na trička, společné výlety, lampiónová procházka, výroba magnetků, karnevaly a další aktivity.

Více informací

Speciální nabídky