Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
facebook instagram youtube

RESTAURACE LEGENDA

REZERVACE STOLU: +420 702 255 718

JÍDELNÍ LÍSTEK 

Slovo šéfkuchaře

Restaurace Legenda

"Jsem hrdý na to, že v naší restauraci Legenda připravujeme  jídlo z kvalitních a čerstvých surovin, což je pro mě základem každé gastronomie. 

Specializujeme se na tradiční česká jídla v moderní úpravě, avšak nezapomínáme ani na mezinárodní kuchyni. Navíc nabízíme i širokou nabídku kvalitních vín. Náš moderní a příjemný interiér Vás příjemně překvapí.

Srdečně Vás zvu k návštěvě naší restaurace užít si naši kvalitní kuchyni."

Oběd a večere
Restaurace Legenda

Restaurace Legenda hotelu Windsor nabízí hostům nezapomenutelné gastronomické zážitky díky specialitám moderní české a mezinárodní kuchyně, které jsou k dispozici denně od 12:00 do 23:00 hod. Navíc si hosté mohou vychutnat vybraná místní i mezinárodní vína. Náš šéfkuchař Svatopluk Balcárek spolu se svým týmem dbají na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace nabízí 178 míst a prostory jsou nekuřácké.

REZERVACE STOLU: +420 702 255 718

Snídaně
Restaurace Legenda

formou teplého a studeného bufetu je pro naše hosty připravena v rámci ceny pobytu v čase od 07:00 do 10:30 hod.
Pokud nejste naši hoteloví hosté, cena za 1 osobu činí 300,-Kč.

Večeře v rámci pobytu s polopenzí
Restaurace Legenda

Nabízíme v zimní sezoně formou bufetu, v letních měsících formou servírovaného menu o 3 chodech se salátovým bufetem.

Cena za bufet v zimní sezóně od 23.12.-05.03.

Dospělá osoba 550,-Kč

Cena za menu o 3 chodech se salátovým bufetem v letní sezóně:

Dospělá osoba 410,-Kč

Hotelový bar CUBAR

Hledáte-li místo pro večerní posezení při příjemné hudbě, zajisté Vás uspokojí náš hotelový bar CUBAR, který naleznete v přízemí našeho hotelu. Součástí hotelového baru jsou bowlingové dráhy a biliárový stůl. Po celý večer můžete vybírat z řady našich drinků, kvalitních vín a jiných barových nápojů. 

Provozní doba: 16:00 – 24:00 hod.