Забронировать
Забронировать
Регистрируйтесь здесь для скидки 5%
и новостей!
Послать
X
  • I agree with the processing of my personal details.We are guarding your personal details based on our policy. We cant send you any news without this approval.
  • I agree to be informed about marketing offers and special ratesYou can unsubscribe any time. We cant send you any news without this approval.
  • I agree with the tracking of my activity on this website.By using this website you agree that we can store and access cookies, IP addresses and use other methods in order to collect website usage data, and improve your online experience.
facebook instagram youtube

карьера

Wellness Hotel WINDSOR ležící v centru města, má bohatou historii (poprvé byl otevřen v roce 1894) a náš sesterský hotel ZÁTIŠÍ (v údolí Svatý Petr), oba se nacházejí v malebném Krkonošském městečku ve Špindlerově Mlýně. Hotely působí v porevoluční době na hotelovém trhu od roku 1996 a 1998, za bezmála 20 let se podařily vybudovat hotely s dobrým renomé, které jsou respektovány na všech úrovních hotelového businessu. Nyní naše středisko ve Špindlerově Mlýně čítá tým cca 35 kolegů a kolegyň ve všech hotelových oborech. Budeme rádi, pokud se stanete součástí našeho takřka "rodinného" týmu.
Hledáme kolegy pro dlouholetou spolupráci, kteří cítí péči o hotelového hosta jako své poslání. Informace o volných pracovních pozicích uvádíme níže.

 

Pozice:

portýr

Počet míst:

1

Oddělení:

recepce

Nabízíme:

levné ubytování na hotelu s možností stavování
zvýhodněné vstupy na wellness
paušální přípaltek na pracovní oblečení

Požadujeme:

znalost hovorové němčiny, část. AJ
příjemné vystupování, flexibilita, čistý TR

Kontakt:

499469550 pers. odd.alena.dankova,harmonyclub,cz
499469499