Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
facebook instagram youtube

Disc-golf

Disc golf je jedním z nejrozšířenějších sportů s létajícím talířem, odvozeným z klasického golfu. Cílem hry je, podobně jako v golfu, dokončit jamku co nejmenším počtem úderů - tedy hodů. Disk se hází z určeného „výhoziště“ na cíl (jamku). Jamku tvoří většinou ocelový koš. Průměrná vzdálenost jamky bývá kolem 50-120 m a dá se dosáhnout třemi hody. Po prvním výhozu hráč hází z místa, kde se disk zastavil a pokračuje, dokud netrefí cíl. Hřiště bývá navrženo tak, aby se hráči museli potýkat s přírodními překážkami, jako jsou stromy, keře, případně vodní plochy a ukázali svoje schopnosti házet krátké i dlouhé, levotočivé i pravotočivé hody. Vítězem je ten, kdo dokončí celé hřiště nejmenším počtem hodů.

Ve Špindlerově Mlýně můžete navštívit disc-golfové hřiště na dojezdu červené a černé sjezdovky ve Skiareálu Svatý Petr. Hřiště obsahuje devět košů a je otevřeno při letním provozu Skiareálu Špindlerův Mlýn od půlky května do konce října. Hřiště je otevřeno každý den od 9:00 do 18:00. Vstup na hřiště je podmíněn svolením provozovatele Skol Max Ski School, a.s.

Kontakt:

Info SKOL MAX Ski School, a.s.
Tel.: +420 499 433 407
www.skolmax.cz

Styl