Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.

Vážené dámy a pánové, vážení příznivci našeho hotelu,

25.5. jsme opět otevřeli hotel. Rádi Vás přivítáme v našem Hotelu Windsor****.

V souvislosti s tímto radostným okamžikem jsme si pro Vás připravili tuto nabídku:

PŘÍSPĚVEK 5000,- NA VAŠI DOVOLENOU.

o Stačí si jen zarezervovat ubytování se snídaní na 7 nocí a my Vám na tuto dovolenou jednorázově přispějeme 5000,-. Nabídka je časově omezena a platí pouze na rezervace do 28.10.2020

STORNO POJIŠTĚNÍ ZÁJEZDU ZAPLATÍME ZA VÁS.

o Díky pojištění storna Vaší rezervace lze v případě zrušení cesty předejít velkým finančním ztrátám. Po zaplacení dovolené se vyplatí pojištění storna zájezdu sjednat, protože některé životní události zkrátka není možné předvídat… Pojistku zaplatíme za Vás. V klidu si zarezervujte Váš pobyt předem.

Přijali jsme taková hygienická opatření, abyste se u nás cítili bezpečně a komfortně v každé situaci.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým Hotelu Windsor****.