Rezervujte
Rezervujte
Pro 5% slevu a novinky -
klikněte zde!
odeslat
X
  • Souhlasím se zpracováním osobních údajůVaše osobní údaje chráníme podle našich zásad. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se zasílání marketingových nabídek a speciálních cenZe zasílání nabídek se můžete kdykoliv odhlásit. Bez tohoto souhlasu Vám nemůžeme žádné novinky zasílat.
  • Souhlasím se sledováním mojí aktivity na tomto webu.Zaznamenáme si, jaké stránky jste na našem webu navštívil/a. Díky těmto datům Vám také budeme moci zasílat pouze ty nabídky, které Vás zajímají a neotravovat Vás s těmi ostatními.
facebook instagram youtube
Vážení příznivci našeho hotelu,

stále nevíte čím a jak prokázat bezinfekčnost v hotelu? Zde malá nápověda:

1) Co mě čeká při příjezdu po 22. 11. 2021?

Ubytování poskytujeme každému, kdo splňuje jednu z následujících podmínek:

Předloží certifikát MZČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID – 19 (přičemž musí uplynout alespoň 14 dní od druhé dávky očkování, v případě jedno dávkového schématu pak 14 dní od aplikace).

Předloží potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 (přičemž nesmí uplynout více než 180 dní od prvního pozitivního PCR nebo antigenního testu).

PCR test (ne starší než 72 hodin) bude akceptován jen v případě, že osoba zahájila očkování, ale ještě ho plně nedokončila nebo neuběhla lhůta 14 dní po očkování. Stejně tak bude PCR test uznáván osobám, které se nemohou nechat naočkovat pro kontraindikaci (to je zapotřebí prokázat záznamem v Informačním systému indikačních nemocí (ISIN)).

Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

Děti od 12 do 18 let musí prokázat bezinfekčnost certifikátem o provedeném očkování nebo potvrzením o prodělání nemoci nebo PCR testem.

2) Samotest?

Již neplatí možnost přijet jen s čestným prohlášením nebo se otestovat na místě.

3) Testování dětí?

Děti 12 – 18 let se mohou prokázat negativním PCR testem, případně pro ně platí stejné podmínky jako u dospělých (prodělání nemoci, jsou po očkování). Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

4) Povinnost nosit respirátory? 

Ano, v rámci pohybu po hotelu mimo váš pokoj vás prosíme o ohleduplnost vůči ostatním hostům a nošení respirátoru, tak jak nám to ukládá nařízení Vlády.

Oprávnění a povinnost kontroly splnění výše zmíněných podmínek mají zaměstnanci provozovny.